Ertuğrul Mah. 128. Sok. Tuşpa Plaza
No:2A Kapı No:34 16120 Nilüfer/Bursa
+90 224 504 50 05
gricizgi@gricizgi.com.tr

HAKKIMIZDA

Gri Çizgi İnşaat Elektrik Mekanik Taahhüt ve Ticaret A.Ş. 2017 Yılında Bursa’da, bir inşaat taahhüt şirketi olarak kurulmuştur. Firma kuruluşunda 40 yılı aşkın süredir inşaat taahhüt faaliyeti yürüten Bursa merkezli yurtiçi ve yurt dışı projelerde aktif faaliyet gösteren aile şirketi Gintaş İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. deneyimini arkasına alarak devam eden projelerde altyüklenici olarak görev almıştır.

Firma ilk olarak büyük çaplı kompleks yapılar olan Bursa Spor Stadyum projesi, Bursa Büyük Şehir Belediyesi Belediye Hizmet Sarayı projelerinde farklı imalatlar da alt yüklenici olarak taahütler üstlenmiş ve kendi kadrosunu kurmuştur.

2018 yılında Karadağ da Pizzarotti Doo. tarafından yürütülen PortoNovi projesinde residans etaplarında farklı imalartlarda alt yüklenici olarak tahhütlerini başarıyla tamamlamıştır.

MİSYONUMUZ

Global pandemic dönemi ertesinde değişen koşulları değerlendirerek yaptığı girişimlerle taahhüt faaliyetlerinde uzmanlaşma kararı alarak inşaat taahüt projeleri yanında yangın sistemleri, elektronik ve mekanik otomasyon tahhütleri konularında mühendislik , danışmanlık, bayilikler aracılığı ile malzeme temini, montaj, servis va bakım hizmetleri yürütmeye başlamıştır.

Gri Çizgi, dünya standartlarına uygun son teknoloji ürünü en iyi çözümler sunmaktadır. Firmamız farkı sanayi tesislerinde otomotiv, lojistik, tekstil gibi çeşitli firmalara yangın güvenlik, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.
Gri Çizgi, tecrübeli mühendis kadrosu ve uzman saha çalışanları ile birlikte yangın güvenlik, alanında NFPA standartlarına uygun olarak projelendirme, tasarım, danışmanlık, kurulum, kurulum sonrası servis ve bakım hizmetleri sunar. Müşterilerine son teknolojiye sahip hidrolik hesap ve simülasyon programları, test cihazları ve FM, VdS, UL, ULC, Tokio Marine onaylı üst düzey kaliteye sahip ürünlerle hizmet vermektedir.

Vizyonu: İnsanlarla ulusal ve uluslararası ölçekte iyi ilişkiler inşa etmek, insanlar için sürdürülebilir hizmet eden yapılar inşa etmektir.

Projeleriniz için kaliteli ve uygun fiyatlı bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz?